2GE 2FE VOIP 2.4G / 5G GPON XPON WIFI GEPON ONU

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: guangdong
Nazwa handlowa: BT-PON
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: BT-716XR
Minimalne zamówienie: 2)
Cena: Negotination
Możliwość Supply: 10000 jednostek / jednostek na miesiąc
Rodzaj: Rozwiązania FTTx Porty: 2GE + 2FE + VOIP + 2,4G + 5G
Wejście zasilacza: 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz Posługiwać się: FTTH
Waga brutto: 300G Zasilacz: 11 ~ 14 V DC, 1,5 A.
Pon: XPON wielkość paczki: 205 mm (dł.) * 140 mm (szer.) * 30 mm (wys.)
High Light:

2GE WIFI GEPON ONU

,

2FE WIFI GEPON ONU

,

5G WIFI XPON ONU

ONT EPON GEPON ONU 2GE + 2FE + VOIP + 2.4G / 5G WIFI + CATV WIFI ONU WYPOSAŻENIE GPON GPON ONT XPON ONT
 

Opis produktu:

PON to dojrzała technologia sieci dostępu światłowodowego, która łączy zalety niskiego kosztu, dużej przepustowości, dużej rozszerzalności i innych zalet.Przyjmuje pasywną sieć widmową i strukturę punkt-wielopunkt, co zmienia problemy występujące w aktywnej sieci optycznej, takie jak wiele punktów awarii, trudna konserwacja i wysokie koszty eksploatacji.
 

Cechy:

Obsługa DDSN, ALG, DMZ i UPNP
Zapewnij interfejs POTS, obsługuje protokół SIP, test układu scalonego POTS jest zgodny z GR-909
Obsługa interfejsu CATV dla usługi wideo, obsługa wyłączania funkcji CATV
Obsługuje tryb EPON / GPON i automatycznie przełącza tryb
GPON: zgodność ze standardem IEEE 802.3ah i itu-t g.984.x
GPON: 8 T-CONT, 32 porty GEM
Zintegruj zdalną konfigurację i konserwację OMCI (GPON) / OAM (EPON) i TR-069
Funkcje bramy domowej / CPE warstwy 3 ze sprzętowym NAT, obsługa wielu sieci WAN, tryb trasy / mostu itp
Przełączanie warstwy 2, obsługa sieci VLAN 802.1Q, QOS 802.1P, kontrola przepustowości, drzewo opinające itp.
Wsparcie PPPoE / statyczne IP / DHCP
Dwukierunkowy FEC
Obsługa IPv4, IPv6 i IPv4 / IPv6
Obsługa ustawień poziomu zapory, obsługa oparta na filtrowaniu ramek adresów URL / MAC / IP / adresów
Obsługuje multiemisję proxy / snooping IGMP v2, obsługuje MLD proxy / snooping
Qos obsługuje planowanie kolejki PQ, WRR i CAR
Zapewnia maksymalną szybkość 300 Mb / s interfejs bezprzewodowy 2,4 GHz i maksymalną prędkość 866 Mb / s Interfejs bezprzewodowy 5,8 GHz, antena zewnętrzna 2T2R, obsługuje wiele ustawień SSID
 

Parametr produktu:

Specyfikacje sprzętu
Rozmiar (L * W * H)205 mm (dł.) * 140 mm (szer.) * 30 mm (wys.)
Dostęp do sygnału optycznego1 * GPON / EPON
Interfejs użytkownika2GE + 2FE + VOIP + 2.4G / 5G WIFI + CATV
KontrolkaZASILANIE, PON, LOS, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, TEL1, USB, 2.4G, 5G, WPS, CATV
PrzyciskPrzycisk wyłącznika zasilania, przycisk resetowania, przycisk WLAN, przycisk WPS
Waga300g
Wejście zasilacza100 V ~ 240 V AC, 50 Hz ~ 60 Hz
Wymagania dotyczące zasilania12 V DC, 1,5 A.
Pobór energii<10w
Temperatura pracy-10 ° C ~ + 45 ° C
Wilgotność otoczenia5% ~ 95% (bez kondensacji)
Interfejs PON
Typ modułuSC / APC
Robocza długość faliPON: w górę 1310nm, w dół 1490nm ; CATV: 1550nm
Wartość mocy optycznej TX0,5 ~ 4 dBm
Wartość mocy optycznej RXCzułość odbiornika: -27dBm
Odległość transmisji0 ~ 20 km
Prędkość przesyłu danych

GPON: w górę 1,244 Gb / s ; w dół o 2,488 Gb / s

EPON: wzrost o 1,244 Gb / s ; w dół o 1,244 Gb / s

Interfejs Ethernet
Typ interfejsu4 * RJ45
Parametry interfejsu4 * 10/100 / 1000Mbps auto-adaptacyjne interfejsy Ethernet
Bezprzewodowy
Tryb pracyIEEE 802.11 b / g / n / ac
Wzór antenyZewnętrzna antena zewnętrzna 2 * 2T2R
Zysk anteny5dBi
Szerokość pasma bezprzewodowegoObsługa 20 MHz / 40 MHz / 80 MHz
Szybkość interfejsu

2.4G WLAN: maksymalna prędkość 300 Mb / s

5,8G WLAN: maksymalna szybkość 866 Mb / s

SSIDObsługiwane są do 4 transmisji SSID
Interfejs POTS
Typ interfejsu1 * RJ11
Umowa głosowałyk
KodekiG.711 / G.723 / G.726 / G.729
Protokół układu scalonegoObowiązuje protokół Gr-909
Interfejs CATV
Optyczna długość fali odbiorczej1550 ± 10 nm
Optyczna utrata odbicia≥45dBm
RF, WDM, moc optyczna+ 2 ~ -15dBm
Zakres częstotliwości RF47 ~ 1000 MHz, impedancja wyjściowa RF: 75 Ω
Poziom wyjściowy RF78dBuV
Zakres AGC0 ~ -12 dBm
MER≥32dB przy -15dBm

 
 

Zapytanie ofertowe:

1.Czy mogę otrzymać próbkę za darmo?
Tak, musisz złożyć nam zamówienie próbne, a my zmniejszymy od następnego zamówienia.
2. skąd mam wiedzieć, że twoje produkty są oryginalne i zupełnie nowe?
Gwarantujemy, że produkty naszej firmy są oryginalne i fabrycznie nowe.
Jesteśmy kluczowym dystrybutorem Huawei, ZTE, Fiberhome, którzy otrzymują od nich specjalną ofertę i wsparcie techniczne.Każdy model ma numer S / N, a po wysyłce wyślemy Ci listę S / N.Możesz potwierdzić u producenta.
Otrzymasz konkurencyjną cenę i profesjonalne wsparcie techniczne.
3. czy możesz zaprojektować dla nas?
Tak, możemy wykonać dla Ciebie grafikę, w tym drukowanie, logo itp., Jeśli dostarczysz nam treść i powiesz nam, gdzie umieścić.
4. jak możemy złożyć zamówienie?
Potwierdź PI - Otrzymałem depozyt - Zorganizuj produkcję / dostawę
Po uzgodnieniu parametrów produktu wystawimy fakturę proforma do potwierdzenia.Po otrzymaniu zaliczki (zaliczki) zorganizujemy produkcję i dostawę.
Jeśli masz własnego spedytora, użyjemy Twojego spedytora do dostawy towarów.jeśli nie, to kiedy towary dotarły do ​​portu docelowego, musisz znaleźć spedytora, który pomoże ci usunąć zwyczaj.
5. co z wysyłką?
W przypadku małych zamówień wyślemy towar za pośrednictwem International Express, takiego jak HK Fedex, DHL, TNT lub UPS.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje około 7 dni roboczych.Jeśli duża ilość zostanie wysłana transportem morskim, dotarcie na miejsce zajmuje miesiąc.Jeśli jesteś urgnet, możesz wybrać wysyłkę drogą lotniczą, ale opłata za fracht będzie droższa.
6. jakie są zalety Twoich produktów?
A. Dobra jakość i konkurencyjne ceny.
B. Ścisła kontrola jakości podczas produkcji.
C. Profesjonalna praca zespołowa, od projektowania, rozwoju, produkcji, montażu, pakowania i wysyłki.
D. Dobra obsługa posprzedażna.Można zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne online.Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z towarem pomożemy rozwiązać problem lub zapewnimy wymianę towaru.

 

2GE 2FE VOIP 2.4G / 5G GPON XPON WIFI GEPON ONU 02GE 2FE VOIP 2.4G / 5G GPON XPON WIFI GEPON ONU 12GE 2FE VOIP 2.4G / 5G GPON XPON WIFI GEPON ONU 2

Szczegóły kontaktu
BT-PON

WhatsApp : +8617710557797