1GE 1VOIP 2.4G WIFI CATV 1 Port GPON ONT Wifi XPON ONU

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: guangdong
Nazwa handlowa: BT-PON
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: BT-215XR
Minimalne zamówienie: 2)
Cena: Negotination
Możliwość Supply: 10000 jednostek / jednostek na miesiąc
Rodzaj: Rozwiązania FTTx Porty: 1GE + 1VOIP + 2,4G WIFI + CATV
Wejście zasilacza: 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz Posługiwać się: FTTH
Waga brutto: 230g Zasilacz: 11 ~ 14 V DC, 1,5 A.
Pon: XPON wielkość paczki: 168 mm (dł.) * 130 mm (szer.) * 28 mm (wys.)
High Light:

1 port GPON ONT

,

1VOIP Wifi GPON ONT

,

1VOIP Wifi XPON ONU

 
 

Opis produktu:

 
FTTH ONU 1G + WIFI 1 port GPON ONT to 1GE + WIFI XPON (podwójny tryb GPON i EPON) HGU ONU.Został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu wielu usług operatorów sieci stacjonarnych lub operatorów kablowych i jest szeroko stosowany w FTTO (biuro), FTTD (biurko), FTTH (dom) szerokopasmowy dostęp, nadzór wideo i inne wymagania.Opiera się na dojrzałej technologii GPON i Gigabit EPON i charakteryzuje się wysokim stosunkiem wydajności do ceny, stabilną, opłacalną, wysoką niezawodnością, łatwym zarządzaniem, elastycznością konfiguracji i dobrą jakością usług (QoS).Jest w pełni zgodny z przepisami technicznymi GPON i EPON, takimi jak ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah i wymaganiami technicznymi sprzętu GPON / EPON firmy China Telecom.Mały rozmiar podwójnego trybu ONU może automatycznie wykrywać OLT i przełączać tryb PON, może być używany jako GPON lub EPON.
Może być również stosowany w środowisku o wysokiej temperaturze, a także ma potężną funkcję zapory ogniowej.
 

Cechy:

 

Parametr produktu:

Sprzęt komputerowy Specyfikacje
Rozmiar (L * W * H)168 mm (dł.) * 130 mm (szer.) * 28 mm (wys.)
Dostęp do sygnału optycznego1 * GPON / EPON
Interfejs użytkownika1GE + VOIP + 2.4G WLAN + CATV
KontrolkaZASILANIE, PON, LOS, LAN1, TEL, WIFI, WPS, CATV
PrzyciskPrzycisk wyłącznika zasilania, przycisk resetowania, przycisk WLAN, przycisk WPS
Waga230g
Wejście zasilacza100 V ~ 240 V AC, 50 Hz ~ 60 Hz
Wymagania dotyczące zasilania12 V DC, 1,5 A.
Pobór energii<10w
Temperatura pracy-10 ° C ~ + 45 ° C
Wilgotność otoczenia5% ~ 95% (bez kondensacji)
PON janterface
Typ modułuKlasa B + SC / APC
Robocza długość falido 1310nm, w dół 1490nm
Wartość mocy optycznej TX0,5 ~ 4 dbm
RX Czułość mocy optycznej-28dBm
Odległość transmisji0 ~ 20 km
Prędkość przesyłu danych

GPON: w górę 1,244 Gb / s ; w dół o 2,488 Gb / s

EPON: wzrost o 1,244 Gb / s ; w dół o 1,244 Gb / s

Interfejs Ethernet
Typ interfejsu1 * RJ45
Parametry interfejsu1 * 10/100/1000 Mb / s
Bezprzewodowy
Tryb pracyIEEE 802.11 b / g / n
Wzór antenyZewnętrzna antena zewnętrzna 2T2R
Zysk anteny5dBi
Szerokość pasma bezprzewodowegoObsługa 20 MHz / 40 MHz
Szybkość interfejsuMaksymalna prędkość 300 Mb / s
SSIDObsługiwane są do 4 transmisji SSID
GARNKI janterface
Typ interfejsu1 * RJ11
Umowa głosowałyk
KodekiG.711 / G.723 / G.726 / G.729
Protokół układu scalonegoObowiązuje protokół Gr-909
CATV janterface
Optyczna długość fali odbiorczej1550 ± 10 nm
Optyczna utrata odbicia≥45dBm
RF, WDM, moc optyczna+ 2 ~ -15dBm
Zakres częstotliwości RF47 ~ 1000 MHz, impedancja wyjściowa RF: 75 Ω
Poziom wyjściowy RF78dBuV
Zakres AGC0 ~ -12 dBm
MER≥32dB przy -15dBm

 
 

Zapytanie ofertowe:

1.Czy mogę otrzymać próbkę za darmo?
Tak, musisz złożyć nam zamówienie próbne, a my zmniejszymy od następnego zamówienia.
2. skąd mam wiedzieć, że twoje produkty są oryginalne i zupełnie nowe?
Gwarantujemy, że produkty naszej firmy są oryginalne i fabrycznie nowe.
Jesteśmy kluczowym dystrybutorem Huawei, ZTE, Fiberhome, którzy otrzymują od nich specjalną ofertę i wsparcie techniczne.Każdy model ma numer S / N, a po wysyłce wyślemy Ci listę S / N.Możesz potwierdzić u producenta.
Otrzymasz konkurencyjną cenę i profesjonalne wsparcie techniczne.
3. czy możesz zaprojektować dla nas?
Tak, możemy wykonać dla Ciebie grafikę, w tym drukowanie, logo itp., Jeśli dostarczysz nam treść i powiesz nam, gdzie umieścić.
4. jak możemy złożyć zamówienie?
Potwierdź PI - Otrzymałem depozyt - Zorganizuj produkcję / dostawę
Po uzgodnieniu parametrów produktu wystawimy fakturę proforma do potwierdzenia.Po otrzymaniu zaliczki (zaliczki) zorganizujemy produkcję i dostawę.
Jeśli masz własnego spedytora, użyjemy Twojego spedytora do dostawy towarów.jeśli nie, to kiedy towary dotarły do ​​portu docelowego, musisz znaleźć spedytora, który pomoże ci usunąć zwyczaj.
5. co z wysyłką?
W przypadku małych zamówień wyślemy towar za pośrednictwem International Express, takiego jak HK Fedex, DHL, TNT lub UPS.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje około 7 dni roboczych.Jeśli duża ilość zostanie wysłana transportem morskim, dotarcie na miejsce zajmuje miesiąc.Jeśli jesteś urgnet, możesz wybrać wysyłkę drogą lotniczą, ale opłata za fracht będzie droższa.
6. jakie są zalety Twoich produktów?
A. Dobra jakość i konkurencyjne ceny.
B. Ścisła kontrola jakości podczas produkcji.
C. Profesjonalna praca zespołowa, od projektowania, rozwoju, produkcji, montażu, pakowania i wysyłki.
D. Dobra obsługa posprzedażna.Można zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne online.Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z towarem pomożemy rozwiązać problem lub zapewnimy wymianę towaru.

 

1GE 1VOIP 2.4G WIFI CATV 1 Port GPON ONT Wifi XPON ONU 01GE 1VOIP 2.4G WIFI CATV 1 Port GPON ONT Wifi XPON ONU 11GE 1VOIP 2.4G WIFI CATV 1 Port GPON ONT Wifi XPON ONU 2

Szczegóły kontaktu
BT-PON

WhatsApp : +8617710557797