Dwuzakresowy 2GE 2FE XPON GEPON ONU Internetowy router GPON ONT

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: guangdong
Nazwa handlowa: BT-PON
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: BT-765XR
Minimalne zamówienie: 100
Cena: Negotination
Możliwość Supply: 10000 jednostek / jednostek na miesiąc
Rodzaj: Rozwiązania FTTx Porty: 2GE + 2FE + 2VOIP + 2,4G + 5G
Wejście zasilacza: 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz Posługiwać się: FTTH
Waga brutto: 300G Zasilacz: 11 ~ 14 V DC, 1,5 A.
Pon: XPON wielkość paczki: 205 mm (dł.) * 140 mm (szer.) * 30 mm (wys.)
High Light:

2GE GPON ONT ROUTER

,

Dwuzakresowy GPON ONT ROUTER

,

2FE Dwuzakresowy GEPON ONU

DWUZAKRESOWY BT-765XR 2GE + 2FE + 2VOIP + 2.4G + 5G INTERNET GPON GPON ONT ROUTER GEPON ONU XPON ONU
 

Opis produktu:

PON to dojrzała technologia sieci dostępu światłowodowego, która łączy zalety niskiego kosztu, dużej przepustowości, dużej rozszerzalności i innych zalet.Przyjmuje pasywną sieć widmową i strukturę punkt-wielopunkt, co zmienia problemy występujące w aktywnej sieci optycznej, takie jak wiele punktów awarii, trudna konserwacja i wysokie koszty eksploatacji.
BT-765XR model ONU to terminal użytkownika, opracowany niezależnie przez BTPT zgodnie z takim zapleczem przemysłowym, posiada wbudowaną funkcję przełączania dwuwarstwowego oraz funkcję routingu trójwarstwowego.Dzięki zwartej konstrukcji i niewielkiemu wyglądowi jest to rodzaj optycznej jednostki sieciowej FTTH o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii, która jest bardzo odpowiednia dla wymagań aplikacji różnych usług danych w scenariuszach sieciowych FTTH różnych operatorów. produkt, który można dostosować do sieci EPON i GPON bez wymiany sprzętu i oprogramowania układowego.
 

Funkcje:

 

Parametr produktu:

Sprzęt komputerowy Specyfikacje
Rozmiar (L * W * H) 205 mm (dł.) * 140 mm (szer.) * 30 mm (wys.)
Dostęp do sygnału optycznego 1 * GPON / EPON
Interfejs użytkownika 4GE + 2VOIP + 2,4G / 5,8G WLAN + 1USB
Kontrolka ZASILANIE, PON, LOS, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, TEL1, TEL2, USB, 2.4G, 5G, WPS,
Przycisk Przycisk wyłącznika zasilania, przycisk resetowania, przycisk WLAN, przycisk WPS
Waga 300g
Wejście zasilacza 100 V ~ 240 V AC, 50 Hz ~ 60 Hz
Wymagania dotyczące zasilania 12 V DC, 1,5 A.
Pobór energii <10w
Temperatura pracy -10 ° C ~ + 45 ° C
Wilgotność otoczenia 5% ~ 95% (bez kondensacji)
PON janterface
Typ modułu SC / UPC
Robocza długość fali PON: w górę 1310nm, w dół 1490nm
Wartość mocy optycznej TX 0,5 ~ 4 dBm
Wartość mocy optycznej RX -27dBm
Odległość transmisji 0 ~ 20 km
Prędkość przesyłu danych

GPON:W górę 1,244 Gb / s ; w dół o 2,488 Gb / s

EPON: wzrost o 1,244 Gb / s ; w dół o 1,244 Gb / s

Interfejs Ethernet
Typ interfejsu 4 * RJ45
Parametry interfejsu 4 * 10/100 / 1000Mbps auto-adaptacyjne interfejsy Ethernet
Bezprzewodowy
Tryb pracy IEEE 802.11 b / g / n / AC
Wzór anteny Zewnętrzna antena zewnętrzna 2 * 2T2R
Zysk anteny 5dBi
Szerokość pasma bezprzewodowego Obsługa 20 MHz / 40 MHz / 80 MHz
Szybkość interfejsu

2.4G WLAN: maksymalna prędkość 300 Mb / s

5,8G WLAN: maksymalna szybkość 866 Mb / s

SSID Obsługiwane są do 4 transmisji SSID
GARNKI berło
Typ interfejsu 2 * RJ11
Umowa głosowa łyk
Kodeki G.711 / G.723 / G.726 / G.729
Protokół układu scalonego Obowiązuje protokół Gr-909

 
 

Zapytanie ofertowe:

1.Czy mogę otrzymać próbkę za darmo?
Tak, musisz złożyć nam zamówienie próbne, a my zmniejszymy od następnego zamówienia.
2. skąd mam wiedzieć, że twoje produkty są oryginalne i zupełnie nowe?
Gwarantujemy, że produkty naszej firmy są oryginalne i fabrycznie nowe.
Jesteśmy kluczowym dystrybutorem Huawei, ZTE, Fiberhome, którzy otrzymują od nich specjalną ofertę i wsparcie techniczne.Każdy model ma numer S / N, a po wysyłce wyślemy Ci listę S / N.Możesz potwierdzić u producenta.
Otrzymasz konkurencyjną cenę i profesjonalne wsparcie techniczne.
3. czy możesz zaprojektować dla nas?
Tak, możemy wykonać dla Ciebie grafikę, w tym drukowanie, logo itp., Jeśli dostarczysz nam treść i powiesz nam, gdzie umieścić.
4. jak możemy złożyć zamówienie?
Potwierdź PI - Otrzymałem depozyt - Zorganizuj produkcję / dostawę
Po uzgodnieniu parametrów produktu wystawimy fakturę proforma do potwierdzenia.Po otrzymaniu zaliczki (zaliczki) zorganizujemy produkcję i dostawę.
Jeśli masz własnego spedytora, wykorzystamy go do dostawy towarów.jeśli nie, to kiedy towary dotarły do ​​portu docelowego, musisz znaleźć spedytora, który pomoże ci usunąć zwyczaj.
5. co z wysyłką?
W przypadku małych zamówień wyślemy towar za pośrednictwem International Express, takiego jak HK Fedex, DHL, TNT lub UPS.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje około 7 dni roboczych.Jeśli duża ilość zostanie wysłana transportem morskim, dotarcie na miejsce zajmuje miesiąc.Jeśli jesteś urgnet, możesz wybrać wysyłkę drogą lotniczą, ale opłata za fracht będzie droższa.
6. jakie są zalety Twoich produktów?
A. Dobra jakość i konkurencyjne ceny.
B. Ścisła kontrola jakości podczas produkcji.
C. Profesjonalna praca zespołowa, od projektowania, rozwoju, produkcji, montażu, pakowania i wysyłki.
D. Dobra obsługa posprzedażna.Można zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne online.Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z towarem pomożemy rozwiązać problem lub zapewnimy wymianę towaru.

Dwuzakresowy 2GE 2FE XPON GEPON ONU Internetowy router GPON ONT 0Dwuzakresowy 2GE 2FE XPON GEPON ONU Internetowy router GPON ONT 1Dwuzakresowy 2GE 2FE XPON GEPON ONU Internetowy router GPON ONT 2

Szczegóły kontaktu
BT-PON

Numer telefonu : +8617710557797

WhatsApp : +8617710557797