1 PORT 1GE 2.4G XPON GPON ONT WIFI GEPON ONU

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: guangdong
Nazwa handlowa: BT-PON
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: BT-226XR
Minimalne zamówienie: 2)
Cena: Negotination
Możliwość Supply: 10000 jednostek / jednostek na miesiąc
Rodzaj: Rozwiązania FTTx Porty: 1GE + 1VOIP + 2,4G WIFI + CATV
Wejście zasilacza: 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz Posługiwać się: FTTH
Waga brutto: 230g Zasilacz: 11 ~ 14 V DC, 1,5 A.
Pon: XPON wielkość paczki: 168 mm (dł.) * 130 mm (szer.) * 28 mm (wys.)
High Light:

1 PORT WIFI GEPON ONU

,

2.4G WIFI GEPON ONU

,

1GE WIFI XPON ONT

gpon ont gpon onu BT-226XR 1GE + 2.4G WIFI gepon onu XPON ONU

 

Opis produktu:

BT-226XR model ONU to terminal użytkownika opracowany niezależnie przez BTPT zgodnie z takim zapleczem przemysłowym, posiada wbudowaną funkcję przełączania dwuwarstwowego oraz funkcję routingu trójwarstwowego.Dzięki zwartej konstrukcji i niewielkiemu wyglądowi jest to rodzaj optycznej jednostki sieciowej FTTH o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii, która jest bardzo odpowiednia dla wymagań aplikacji różnych usług danych w scenariuszach sieciowych FTTH różnych operatorów. BT-226XR to XPON produkt, który można dostosować do sieci EPON i GPON bez wymiany sprzętu i oprogramowania układowego.

 

Cechy:

 

Parametr produktu:

 

Sprzęt komputerowy Specyfikacje
Rozmiar (L * W * H) 155 mm (dł.) * 113 mm (szer.) * 28 mm (wys.)
Dostęp do sygnału optycznego 1 * GPON / EPON
Interfejs użytkownika 1GE + 2.4G WLAN
Kontrolka ZASILANIE, PON, LOS, LAN1, WIFI, WPS
Przycisk Przycisk wyłącznika zasilania, przycisk resetowania, przycisk WLAN, przycisk WPS
Waga 192g
Wejście zasilacza 100 V ~ 240 V AC, 50 Hz ~ 60 Hz
Wymagania dotyczące zasilania 12 V DC, 1,5 A.
Pobór energii <10w
Temperatura pracy -10 ° C ~ + 45 ° C
Wilgotność otoczenia 5% ~ 95% (bez kondensacji)
PON janterface
Typ modułu Klasa B + SC / UPC
Robocza długość fali do 1310nm, w dół 1490nm
Wartość mocy optycznej TX 0,5 ~ 4 dbm
RX Czułość mocy optycznej -28dBm
Odległość transmisji 0 ~ 20 km
Prędkość przesyłu danych

GPON: w górę 1,244 Gb / s ; w dół o 2,488 Gb / s

EPON: wzrost o 1,244 Gb / s ; w dół o 1,244 Gb / s

Interfejs Ethernet
Typ interfejsu RJ45
Parametry interfejsu 1 * 10/100/1000 Mb / s
Bezprzewodowy
Tryb pracy IEEE 802.11 b / g / n
Wzór anteny Zewnętrzna antena zewnętrzna 2T2R
Zysk anteny 5dBi
Szerokość pasma bezprzewodowego Obsługa 20 MHz / 40 MHz
Szybkość interfejsu Maksymalna prędkość 300 Mb / s
SSID Obsługiwane są do 4 transmisji SSID

 

G / EPON 1GE + WiFi ONU obsługuje tryb podwójny (EPON i GPON), może być również stosowany w środowisku o szerokiej temperaturze, dobrym zasięgu WiFi, a także ma potężną funkcję zapory ogniowej.Pudełko jest oparte na dojrzałej technologii Gigabit GPON / EPON, wysoce niezawodnej i łatwej w utrzymaniu, z gwarantowanym QOS dla różnych usług.Jest w pełni zgodny z przepisami technicznymi, takimi jak ITU-T G.984.x i IEEE802.3ah.

 

Zapytanie ofertowe:

1.Czy mogę otrzymać próbkę za darmo?
Tak, musisz złożyć nam zamówienie próbne, a my zmniejszymy od następnego zamówienia.
2. skąd mam wiedzieć, że twoje produkty są oryginalne i zupełnie nowe?
Gwarantujemy, że produkty naszej firmy są oryginalne i fabrycznie nowe.
Jesteśmy kluczowym dystrybutorem Huawei, ZTE, Fiberhome, którzy otrzymują od nich specjalną ofertę i wsparcie techniczne.Każdy model ma numer S / N, a po wysyłce wyślemy Ci listę S / N.Możesz potwierdzić u producenta.
Otrzymasz konkurencyjną cenę i profesjonalne wsparcie techniczne.
3. czy możesz zaprojektować dla nas?
Tak, możemy wykonać dla Ciebie grafikę, w tym drukowanie, logo itp., Jeśli dostarczysz nam treść i powiesz nam, gdzie umieścić.
4. jak możemy złożyć zamówienie?
Potwierdź PI - Otrzymałem depozyt - Zorganizuj produkcję / dostawę
Po uzgodnieniu parametrów produktu wystawimy fakturę proforma do potwierdzenia.Po otrzymaniu zaliczki (zaliczki) zorganizujemy produkcję i dostawę.
Jeśli masz własnego spedytora, użyjemy Twojego spedytora do dostawy towarów.jeśli nie, to kiedy towary dotarły do ​​portu docelowego, musisz znaleźć spedytora, który pomoże ci usunąć zwyczaj.
5. co z wysyłką?
W przypadku małych zamówień wyślemy towar za pośrednictwem International Express, takiego jak HK Fedex, DHL, TNT lub UPS.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje około 7 dni roboczych.Jeśli duża ilość zostanie wysłana transportem morskim, dotarcie na miejsce zajmuje miesiąc.Jeśli jesteś urgnet, możesz wybrać wysyłkę drogą lotniczą, ale opłata za fracht będzie droższa.
6. jakie są zalety Twoich produktów?
A. Dobra jakość i konkurencyjne ceny.
B. Ścisła kontrola jakości podczas produkcji.
C. Profesjonalna praca zespołowa, od projektowania, rozwoju, produkcji, montażu, pakowania i wysyłki.
D. Dobra obsługa posprzedażna.Można zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne online.Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z towarem pomożemy rozwiązać problem lub zapewnimy wymianę towaru.

1 PORT 1GE 2.4G XPON GPON ONT WIFI GEPON ONU 01 PORT 1GE 2.4G XPON GPON ONT WIFI GEPON ONU 11 PORT 1GE 2.4G XPON GPON ONT WIFI GEPON ONU 2

 

Szczegóły kontaktu
BT-PON

WhatsApp : +8617710557797