Konwerter światłowodowy 10/100/1000 m jednomodowy na RJ45

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: guangdong
Nazwa handlowa: BT-PON
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Konwerter mediów, nadajnik-odbiornik
Minimalne zamówienie: 100
Cena: Negotination
Możliwość Supply: 10000 jednostek / jednostek na miesiąc
Materiał: Metal Miejsce pochodzenia: Chiny
Długość fali: 1310 nm wymiar: 95 mm * 70 mm * 25 mm
kolor: czarny Rodzaj: Rozwiązania FTTx
Zasilacz: DC 5 V 1 ~ 2 A. Prędkość transmisji danych: samodostosowujące się 10/100/1000 Mb / s
High Light:

Konwerter światłowodowy 100M na RJ45

,

konwerter światłowodowy 1000M na RJ45

,

konwerter mediów jednomodowych 100M

10/100 / 1000M POJEDYNCZE WŁÓKNO JEDNOMODOWE ŚWIATŁOWODOWE DO KONWERTERA RJ45

 

Opis produktu:

Media konwertery mogą być używane w dowolnym miejscu w sieci w celu integracji nowszej technologii z istniejącym sprzętem w celu obsługi nowych aplikacji, technologii i przyszłego rozwoju.Zamiast kosztownych, kompleksowych aktualizacji, konwertery mediów mogą przedłużyć żywotność istniejącego okablowania, a także sprzętu aktywnego.

 

Cechy:

 

Parametr produktu:

 

0/100 / 1000M Podwójne włókno
Typ złącza SC SC SC SC SC
Rodzaj włókna Wielomodowy Tryb pojedyńczy Tryb pojedyńczy Tryb pojedyńczy Tryb pojedyńczy
Długość fali 850nm 1310nm 1310nm 1550nm 1550nm
Maksymalna odległość 62,5 urn: 224 m 20 km 40 km 60 km 80 km
50 µm: 550m
Min TX PWR -11,0 dBm -9,0dBm -4,0 dBm -8,0 dBm -3,0 dBm
Max TX PWR -6,0 dBm -5,0dBm 0dBm 0dBm 0dBm
Wrażliwość <-18dBm <-21dBm <-24dBm <-25dBm <-25dBm
Link do budżetu 7,0 dBm 12,0 dBm 20,0 dBm 17,0dBm 22,0 dBm

 

 

Zapytanie ofertowe:

1.Czy mogę otrzymać próbkę za darmo?
Tak, musisz złożyć nam zamówienie próbne, a my zmniejszymy od następnego zamówienia.
2. skąd mam wiedzieć, że twoje produkty są oryginalne i zupełnie nowe?
Gwarantujemy, że produkty naszej firmy są oryginalne i fabrycznie nowe.
Jesteśmy kluczowym dystrybutorem Huawei, ZTE, Fiberhome, którzy otrzymują od nich specjalną ofertę i wsparcie techniczne.Każdy model ma numer S / N, a po wysyłce wyślemy Ci listę S / N.Możesz potwierdzić u producenta.
Otrzymasz konkurencyjną cenę i profesjonalne wsparcie techniczne.
3. czy możesz zaprojektować dla nas?
Tak, możemy wykonać dla Ciebie grafikę, w tym drukowanie, logo itp., Jeśli dostarczysz nam treść i powiesz nam, gdzie umieścić.
4. jak możemy złożyć zamówienie?
Potwierdź PI - Otrzymałem depozyt - Zorganizuj produkcję / dostawę
Po uzgodnieniu parametrów produktu wystawimy fakturę proforma do potwierdzenia.Po otrzymaniu zaliczki (zaliczki) zorganizujemy produkcję i dostawę.
Jeśli masz własnego spedytora, użyjemy Twojego spedytora do dostawy towarów.jeśli nie, to kiedy towary dotarły do ​​portu docelowego, musisz znaleźć spedytora, który pomoże ci usunąć zwyczaj.
5. co z wysyłką?
W przypadku małych zamówień wyślemy towar za pośrednictwem International Express, takiego jak HK Fedex, DHL, TNT lub UPS.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje około 7 dni roboczych.Jeśli duża ilość zostanie wysłana transportem morskim, dotarcie na miejsce zajmuje miesiąc.Jeśli jesteś urgnet, możesz wybrać wysyłkę drogą lotniczą, ale opłata za fracht będzie droższa.
6. jakie są zalety Twoich produktów?
A. Dobra jakość i konkurencyjne ceny.
B. Ścisła kontrola jakości podczas produkcji.
C. Profesjonalna praca zespołowa, od projektowania, rozwoju, produkcji, montażu, pakowania i wysyłki.
D. Dobra obsługa posprzedażna.Można zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne online.Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z towarem pomożemy rozwiązać problem lub zapewnimy wymianę towaru.

Konwerter światłowodowy 10/100/1000 m jednomodowy na RJ45 0Konwerter światłowodowy 10/100/1000 m jednomodowy na RJ45 1Konwerter światłowodowy 10/100/1000 m jednomodowy na RJ45 2

Szczegóły kontaktu
BT-PON

Numer telefonu : +8617710557797

WhatsApp : +8617710557797