Konwerter mediów RJ45 2 porty 1LAN 10 / 100m Single Mode Media Converter

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: guangdong
Nazwa handlowa: BT-PON
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Konwerter mediów, nadajnik-odbiornik
Minimalne zamówienie: 100
Cena: Negotination
Możliwość Supply: 10000 jednostek / jednostek na miesiąc
kolor: czarny Miejsce pochodzenia: Chiny
Rodzaj: Rozwiązania FTTx Długość fali: 1310 nm
wymiar: 95 mm * 70 mm * 25 mm Materiał: Metal
Zasilacz: DC 5 V 1 ~ 2 A. Prędkość transmisji danych: samodostosowujące się 10/100/1000 Mb / s
High Light:

100 m jednomodowy konwerter mediów

,

10 m jednomodowy konwerter mediów

,

światłowodowy konwerter mediów RJ45

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY 10 / 100M SC Z 1 PORTAMI RJ45 / 2 PORTAMI KONWERTER MEDIÓW ŚWIATŁOWODOWYCH 1LAN 1 FIBER

 

Opis produktu:

Adaptacyjny optyczny konwerter Sfp Media Converter 10/100 / 1000M do szybkiego Ethernetu to nowy produkt używany do transmisji optycznej przez szybki Ethernet.Jest w stanie przełączać się między skrętką a światłowodem i przekazywać między segmentami sieci 10/100 / 1000Base-TX do 1000Base-FX, spełniając potrzeby użytkowników grup roboczych szybkiej sieci Ethernet na duże odległości, szybkie i szerokopasmowe, osiągając dużą prędkość zdalne połączenie do 100 km bez przekaźnika komputerowej sieci danych.Dzięki stabilnej i niezawodnej wydajności, projektowaniu zgodnie ze standardem Ethernet, jest on szczególnie przydatny w szerokim zakresie dziedzin wymagających różnorodnych szerokopasmowych sieci danych i wysokiej niezawodności transmisji danych lub dedykowanej sieci przesyłania danych IP.

Konwerter mediów przekształca medium transmisyjne sygnału Ethernet z CAT5 na światłowód.może wydłużyć zasięg transmisji do kilku lub kilkuset kilometrów. Zastosowanie media konwertera jest ekonomicznym rozwiązaniem pozwalającym na uzyskanie transmisji na duże odległości w oparciu o aktualny stan.

 

Cechy:

 

Parametr produktu:

 

0/100 / 1000M Podwójne włókno
Typ złącza SC SC SC SC SC
Rodzaj włókna Wielomodowy Tryb pojedyńczy Tryb pojedyńczy Tryb pojedyńczy Tryb pojedyńczy
Długość fali 850nm 1310nm 1310nm 1550nm 1550nm
Maksymalna odległość 62,5 urn: 224 m 20 km 40 km 60 km 80 km
50 µm: 550m
Min TX PWR -11,0 dBm -9,0dBm -4,0 dBm -8,0 dBm -3,0 dBm
Max TX PWR -6,0 dBm -5,0dBm 0dBm 0dBm 0dBm
Wrażliwość <-18dBm <-21dBm <-24dBm <-25dBm <-25dBm
Link do budżetu 7,0 dBm 12,0 dBm 20,0 dBm 17,0dBm 22,0 dBm

 

 

Zapytanie ofertowe:

1.Czy mogę otrzymać próbkę za darmo?
Tak, musisz złożyć nam zamówienie próbne, a my zmniejszymy od następnego zamówienia.
2. skąd mam wiedzieć, że twoje produkty są oryginalne i zupełnie nowe?
Gwarantujemy, że produkty naszej firmy są oryginalne i fabrycznie nowe.
Jesteśmy kluczowym dystrybutorem Huawei, ZTE, Fiberhome, którzy otrzymują od nich specjalną ofertę i wsparcie techniczne.Każdy model ma numer S / N, a po wysyłce wyślemy Ci listę S / N.Możesz potwierdzić u producenta.
Otrzymasz konkurencyjną cenę i profesjonalne wsparcie techniczne.
3. czy możesz zaprojektować dla nas?
Tak, możemy wykonać dla Ciebie grafikę, w tym drukowanie, logo itp., Jeśli dostarczysz nam treść i powiesz nam, gdzie umieścić.
4. jak możemy złożyć zamówienie?
Potwierdź PI - Otrzymałem depozyt - Zorganizuj produkcję / dostawę
Po uzgodnieniu parametrów produktu wystawimy fakturę proforma do potwierdzenia.Po otrzymaniu zaliczki (zaliczki) zorganizujemy produkcję i dostawę.
Jeśli masz własnego spedytora, użyjemy Twojego spedytora do dostawy towarów.jeśli nie, to kiedy towary dotarły do ​​portu docelowego, musisz znaleźć spedytora, który pomoże ci usunąć zwyczaj.
5. co z wysyłką?
W przypadku małych zamówień wyślemy towar za pośrednictwem International Express, takiego jak HK Fedex, DHL, TNT lub UPS.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje około 7 dni roboczych.Jeśli duża ilość zostanie wysłana transportem morskim, dotarcie na miejsce zajmuje miesiąc.Jeśli jesteś urgnet, możesz wybrać wysyłkę drogą lotniczą, ale opłata za fracht będzie droższa.
6. jakie są zalety Twoich produktów?
A. Dobra jakość i konkurencyjne ceny.
B. Ścisła kontrola jakości podczas produkcji.
C. Profesjonalna praca zespołowa, od projektowania, rozwoju, produkcji, montażu, pakowania i wysyłki.
D. Dobra obsługa posprzedażna.Można zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne online.Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z towarem pomożemy rozwiązać problem lub zapewnimy wymianę towaru.

Konwerter mediów RJ45 2 porty 1LAN 10 / 100m Single Mode Media Converter 0Konwerter mediów RJ45 2 porty 1LAN 10 / 100m Single Mode Media Converter 1Konwerter mediów RJ45 2 porty 1LAN 10 / 100m Single Mode Media Converter 2

Szczegóły kontaktu
BT-PON

Numer telefonu : +8617710557797

WhatsApp : +8617710557797