1 2 4 6 8-rdzeniowy kabel światłowodowy z drutu stalowego

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: guangdong
Nazwa handlowa: BT-PON
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Światłowód
Minimalne zamówienie: 10 km
Możliwość Supply: 10000 jednostek / jednostek na miesiąc
Kolor kurtki: czarny / dostosuj zaakceptuj Podanie: Spawarka światłowodowa
Miejsce pochodzenia: Chiny Rodzaj: Rozwiązania FTTx
Liczba włókien: 1.2.4.8.12.24 Rodzaj włókna: Tryb pojedynczy lub wielomodowy
Długość: 2000 m na rolkę lub niestandardowe Materiał kurtki: PVC lub PE
High Light:

Kabel światłowodowy Drop

,

8-żyłowy kabel światłowodowy

,

6-żyłowy kabel światłowodowy

KABEL ŚWIATŁOWODOWY 1 2 4 6 8 ŻYŁOWY WEWNĘTRZNY ZEWNĘTRZNY KABEL ŚWIATŁOWODOWY DROP Z DRUTEM STALOWYM

 

Opis produktu:

Samonośny kabel podłączeniowy FTTH jest zbudowany z jednego lub dwóch światłowodów jednomodowych.Kabel jest chroniony przez element dielektryczny wykonany z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (FRP), drut stalowy i płaszcz zewnętrzny LSZH.Zaprojektowany do instalacji na zewnątrz, kabel dobrze nadaje się do połączeń między zamknięciem kopuły a małym mieszkaniem / magazynem i niezależnymi willami.

Zespół światłowodu jest umieszczony pośrodku.Po obu stronach umieszczono dwa równoległe wzmocnione druty stalowe.(Stosowany jest również FRP jako dodatkowy element wzmacniający).następnie kabel jest zakończony czarną lub kolorową osłoną LSZH.

 

Cechy:

 

Parametr produktu:

 

Parametr wydajności kabla
Miernik rozpiętości 200 300 400
Powiązane napięcie siły (RTS) 17,5 w 20,6 w 28 kn
Maksymalne dopuszczalne napięcie (MAT) 6,9 w 8,2 w 11,5 w
Dopuszczalna odporność na zgniatanie Długoterminowe: 1100 n / 100 mm Długoterminowe: 1100 n / 100 mm Długoterminowe: 1100 n / 100 mm
Krótkoterminowe: 2200 n / 100 mm Krótkoterminowe: 2200 n / 100 mm Krótkoterminowe: 2200 n / 100 mm
Minimalny promień gięcia Robocza: 220 mm Robocza: 220 mm Robocza: 220 mm
Instalacja: 360 mm Instalacja: 360 mm Instalacja: 360 mm
Zakres temperatury Praca: -40 / + 70 ℃ Praca: -40 / + 70 ℃ Praca: -40 / + 70 ℃
Instalacja: -15 / + 60 ℃ Instalacja: -15 / + 60 ℃ Instalacja: -15 / + 60 ℃
Materiał zewnętrznej osłony Odporność elektryczna AT (materiał Borealis 6081) Płaszcz
Uwaga Akrecja lodu 5 MM, prędkość chwastów: 30 M / S

 

Parametr włókna

Nie.

Przedmiotów

Jednostka

Specyfikacja

G.652D

1

Średnica pola trybu

1310nm

μm

9,2 ± 0,4

1550nm

μm

10,4 ± 0,5

2

Średnica okładziny

μm

124,8 ± 0,7

3

Nieokrągłość okładziny

%

≤0,7

4

Błąd koncentryczności rdzenia-okładziny

μm

≤0,5

5

Średnica powłoki

μm

245 ± 5

6

Nieokrągłość powłoki

%

≤6,0

7

Błąd koncentryczności okładziny-powłoki

μm

≤12,0

8

Długość fali odcięcia kabla

nm

λcc≤1260

9

Tłumienie (maks.)

1310nm

dB / km

≤0,36

1550nm

dB / km

≤0,24

1 2 4 6 8-rdzeniowy kabel światłowodowy z drutu stalowego 01 2 4 6 8-rdzeniowy kabel światłowodowy z drutu stalowego 11 2 4 6 8-rdzeniowy kabel światłowodowy z drutu stalowego 2

Szczegóły kontaktu
BT-PON

Numer telefonu : +8617710557797

WhatsApp : +8617710557797