ANATEL SM 9/125 LC SC MTP MPO ST Patchcord światłowodowy

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: guangdong
Nazwa handlowa: BT-PON
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: 1 * 8 LC-SC UPC
Minimalne zamówienie: 2)
Możliwość Supply: 10000 jednostek / jednostek na miesiąc
Długość fali: 1310 nm lub 1550 nm uszczelka: pakiet, ploybag, karton
Connetcor: SC / APC do SC / APC Rodzaj włókna: Tryb pojedynczy 9 ​​/ 125um
Miejsce pochodzenia: Chiny utrata wtrąceniowa: ≤0,3dB
Numer modelu: SC / UPC-SC / UPC SM Rodzaj: Rozwiązania FTTx
High Light:

Patchcord światłowodowy OEM

,

Patchcord światłowodowy ST

,

Patchcord światłowodowy LC SC

PATCH CORD OEM FABRYKA ANATEL CERTYFIKAT WSTĘPNIE ZAKOŃCZONY SM 9/125 LC SC MTP MPO ST FIBER PATCH TYPY KABLI

 

Opis produktu:

Są dostarczane z wyborem konfiguracji kabla simplex lub duplex. Szeroka gama światłowodowych kabli połączeniowych jest zakończona najnowocześniejszymi złączami i jest dostępna w dowolnej kombinacji ST, SC, LC i MTRJ z polerowanymi typami PC, UPC lub APC aby spełnić Twoje standardowe lub niestandardowe konfiguracje.

MTP / MPO-LC / SC / ST / FC
Projekt PC / APC
Światłowód może być 9/125, 62,5 / 125, 50/125, OM1, OM2, OM3, OM4
Kabel światłowodowy Od 2 rdzeni do 144 rdzeni

 

Cechy:

 

Parametr produktu:

 

Parametry FC, SC, ST, LC, MU, D4, DIN, SMA MT-RJ E2000
PC UPC APC PC PC APC UPC
Tryb SM MM SM MM SM SM MM SM SM SM
Tłumienność (dB) ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3
Strata odbicia (dB) ≥45 ≥35 ≥50 ≥50 ≥60 ≥35 ≥25 ≥45 ≥60 ≥50
Powtarzalność (dB) ≤0,2
Wymienność (dB) ≤0,2
Żywotność > 1000 razy
Wytrzymałość na rozciąganie > 10kg
Temperatura pracy (° C) -30 ° C ~ + 75 ° C -10 ° C ~ + 75 ° C
Temperatura przechowywania (° C) -40 ° C do + 85 ° C

 

Zapytanie ofertowe:

1.Czy mogę otrzymać próbkę za darmo?
Tak, musisz złożyć nam zamówienie próbne, a my zmniejszymy od następnego zamówienia.
2. skąd mam wiedzieć, że twoje produkty są oryginalne i zupełnie nowe?
Gwarantujemy, że produkty naszej firmy są oryginalne i fabrycznie nowe.
Jesteśmy kluczowym dystrybutorem Huawei, ZTE, Fiberhome, którzy otrzymują od nich specjalną ofertę i wsparcie techniczne.Każdy model ma numer S / N, a po wysyłce wyślemy Ci listę S / N.Możesz potwierdzić u producenta.
Otrzymasz konkurencyjną cenę i profesjonalne wsparcie techniczne.
3. czy możesz zaprojektować dla nas?
Tak, możemy wykonać dla Ciebie grafikę, w tym drukowanie, logo itp., Jeśli dostarczysz nam treść i powiesz nam, gdzie umieścić.
4. jak możemy złożyć zamówienie?
Potwierdź PI - Otrzymałem depozyt - Zorganizuj produkcję / dostawę
Po uzgodnieniu parametrów produktu wystawimy fakturę proforma do potwierdzenia.Po otrzymaniu zaliczki (zaliczki) zorganizujemy produkcję i dostawę.
Jeśli masz własnego spedytora, użyjemy Twojego spedytora do dostawy towarów.jeśli nie, to kiedy towary dotarły do ​​portu docelowego, musisz znaleźć spedytora, który pomoże ci usunąć zwyczaj.
5. co z wysyłką?
W przypadku małych zamówień wyślemy towar za pośrednictwem International Express, takiego jak HK Fedex, DHL, TNT lub UPS.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje około 7 dni roboczych.Jeśli duża ilość zostanie wysłana transportem morskim, dotarcie na miejsce zajmuje miesiąc.Jeśli jesteś urgnet, możesz wybrać wysyłkę drogą lotniczą, ale opłata za fracht będzie droższa.
6. jakie są zalety Twoich produktów?
A. Dobra jakość i konkurencyjne ceny.
B. Ścisła kontrola jakości podczas produkcji.
C. Profesjonalna praca zespołowa, od projektowania, rozwoju, produkcji, montażu, pakowania i wysyłki.
D. Dobra obsługa posprzedażna.Można zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne online.Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z towarem pomożemy rozwiązać problem lub zapewnimy wymianę towaru.

ANATEL SM 9/125 LC SC MTP MPO ST Patchcord światłowodowy 0ANATEL SM 9/125 LC SC MTP MPO ST Patchcord światłowodowy 1ANATEL SM 9/125 LC SC MTP MPO ST Patchcord światłowodowy 2

Szczegóły kontaktu
BT-PON

WhatsApp : +8617710557797