Światłowodowy router sieciowy FTTH XPON GPON EPON Dual Band ONU

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: guangdong
Nazwa handlowa: BT-PON
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: BT-712XR
Minimalne zamówienie: 100
Cena: Negotination
Możliwość Supply: 10000 jednostek / jednostek na miesiąc
Zasilacz: 11 ~ 14 V DC, 1,5 A. Rodzaj: Rozwiązania FTTx
Posługiwać się: FTTH Waga brutto: 230g
Wejście zasilacza: 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz Porty: 4GE + 2,4G / 5,8G WLAN + 1USB
Pon: XPON wielkość paczki: 168 mm * 130 mm * 28 mm
Podanie: FTTH FTTB FTTX Network
High Light:

5G dwuzakresowy ONU

,

światłowodowy router sieciowy FTTH

,

dwuzakresowy ONU EPON

XPON DUAL MODE SAM ADAPTACYJNY CATV GPON EPON ONU DLA TRYBU MOSTKOWEGO GPON ONU
 

Opis produktu:

BT-712XR model ONU to terminal użytkownika opracowany niezależnie przez BTPT zgodnie z takim zapleczem przemysłowym, posiada wbudowaną funkcję przełączania dwuwarstwowego oraz funkcję routingu trójwarstwowego.Dzięki zwartej konstrukcji i niewielkiemu wyglądowi jest to rodzaj optycznej jednostki sieciowej FTTH o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii.
PON to dojrzała technologia sieci dostępu światłowodowego, która łączy zalety niskiego kosztu, dużej przepustowości, dużej rozszerzalności i innych zalet.
2-warstwowe biznesowe przesyłanie danych z 2-kierunkową prędkością liniową, obsługujące tablicę adresów MAC 2 tys.Obsługuje zapieczętowany format 802.3 SNAP i Ethernet II, obsługuje ramkę Ethernet 802.1Q Tag / Untag, obsługuje QinQ;Obsługa rozpoznawania znaczników dwuwarstwowych.modyfikacja i dodawanie.
 

Cechy:

 

Parametr produktu:

Sprzęt komputerowy Specyfikacje
Rozmiar (L * W * H)205 mm (dł.) * 140 mm (szer.) * 30 mm (wys.)
Dostęp do sygnału optycznego1 * GPON / EPON
Interfejs użytkownika4GE + 1VOIP + 2.4G / 5.8G WLAN + 1USB + CATV
KontrolkaZASILANIE, PON, LOS, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, TEL1, USB, 2.4G, 5G, WPS, CATV
PrzyciskPrzycisk wyłącznika zasilania, przycisk resetowania, przycisk WLAN, przycisk WPS
Waga300g
Wejście zasilacza100 V ~ 240 V AC, 50 Hz ~ 60 Hz
Wymagania dotyczące zasilania12 V DC, 1,5 A.
Pobór energii<10w
Temperatura pracy-10 ° C ~ + 45 ° C
Wilgotność otoczenia5% ~ 95% (bez kondensacji)
PON janterface
Typ modułuSC / APC
Robocza długość faliPON: w górę 1310nm, w dół 1490nm ; CATV: 1550nm
Wartość mocy optycznej TX0,5 ~ 4 dBm
Wartość mocy optycznej RXCzułość odbiornika: -27dBm
Odległość transmisji0 ~ 20 km
Prędkość przesyłu danych

GPON: w górę 1,244 Gb / s ; w dół o 2,488 Gb / s

EPON: wzrost o 1,244 Gb / s ; w dół o 1,244 Gb / s

Interfejs Ethernet
Typ interfejsu4 * RJ45
Parametry interfejsu4 * 10/100 / 1000Mbps auto-adaptacyjne interfejsy Ethernet
Bezprzewodowy
Tryb pracyIEEE 802.11 b / g / n / ac
Wzór antenyZewnętrzna antena zewnętrzna 2 * 2T2R
Zysk anteny5dBi
Szerokość pasma bezprzewodowegoObsługa 20 MHz / 40 MHz / 80 MHz
Szybkość interfejsu

2.4G WLAN: maksymalna prędkość 300 Mb / s

5,8G WLAN: maksymalna szybkość 866 Mb / s

SSIDObsługiwane są do 4 transmisji SSID
GARNKI berło
Typ interfejsu1 * RJ11
Umowa głosowałyk
KodekiG.711 / G.723 / G.726 / G.729
Protokół układu scalonegoObowiązuje protokół Gr-909
CATV janterface
Optyczna długość fali odbiorczej1550 ± 10 nm
Optyczna utrata odbicia≥45dBm
RF, WDM, moc optyczna+ 2 ~ -15dBm
Zakres częstotliwości RF47 ~ 1000 MHz, impedancja wyjściowa RF: 75 Ω
Poziom wyjściowy RF78dBuV
Zakres AGC0 ~ -12 dBm
MER≥32dB przy -15dBm

 

Zapytanie ofertowe:

1.Czy mogę otrzymać próbkę za darmo?
Tak, musisz złożyć nam zamówienie próbne, a my zmniejszymy od następnego zamówienia.
2. skąd mam wiedzieć, że twoje produkty są oryginalne i zupełnie nowe?
Gwarantujemy, że produkty naszej firmy są oryginalne i fabrycznie nowe.
Jesteśmy kluczowym dystrybutorem Huawei, ZTE, Fiberhome, którzy otrzymują od nich specjalną ofertę i wsparcie techniczne.Każdy model ma numer S / N, a po wysyłce wyślemy Ci listę S / N.Możesz potwierdzić u producenta.
Otrzymasz konkurencyjną cenę i profesjonalne wsparcie techniczne.
3. czy możesz zaprojektować dla nas?
Tak, możemy wykonać dla Ciebie grafikę, w tym drukowanie, logo itp., Jeśli dostarczysz nam treść i powiesz nam, gdzie umieścić.
4. jak możemy złożyć zamówienie?
Potwierdź PI - Otrzymałem depozyt - Zorganizuj produkcję / dostawę
Po uzgodnieniu parametrów produktu wystawimy fakturę proforma do potwierdzenia.Po otrzymaniu zaliczki (zaliczki) zorganizujemy produkcję i dostawę.
Jeśli masz własnego spedytora, użyjemy Twojego spedytora do dostawy towarów.jeśli nie, to kiedy towary dotarły do ​​portu docelowego, musisz znaleźć spedytora, który pomoże ci usunąć zwyczaj.
5. co z wysyłką?
W przypadku małych zamówień wyślemy towar za pośrednictwem International Express, takiego jak HK Fedex, DHL, TNT lub UPS.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje około 7 dni roboczych.Jeśli duża ilość zostanie wysłana transportem morskim, dotarcie na miejsce zajmuje miesiąc.Jeśli jesteś urgnet, możesz wybrać wysyłkę drogą lotniczą, ale opłata za fracht będzie droższa.
6. jakie są zalety Twoich produktów?
A. Dobra jakość i konkurencyjne ceny.
B. Ścisła kontrola jakości podczas produkcji.
C. Profesjonalna praca zespołowa, od projektowania, rozwoju, produkcji, montażu, pakowania i wysyłki.
D. Dobra obsługa posprzedażna.Można zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne online.Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z towarem pomożemy rozwiązać problem lub zapewnimy wymianę towaru.

Światłowodowy router sieciowy FTTH XPON GPON EPON Dual Band ONU 0Światłowodowy router sieciowy FTTH XPON GPON EPON Dual Band ONU 1Światłowodowy router sieciowy FTTH XPON GPON EPON Dual Band ONU 2

Szczegóły kontaktu
BT-PON

Numer telefonu : +8617710557797

WhatsApp : +8617710557797