BT Pon 4 port 1GE 3FE WIFI TEL FTTH GPON ONU

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: guangdong
Nazwa handlowa: BT-PON
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: BT-601GB
Minimalne zamówienie: 2)
Cena: Negotination
Możliwość Supply: 10000 jednostek / jednostek na miesiąc
Ethernet: 1,25G Wejście zasilacza: 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz
Rodzaj: Rozwiązania FTTx Porty: 1GE + 3FE / 4FE + 1VOICE + 1WIFI
Posługiwać się: FTTH Waga brutto: 550g
Zasilacz: 12v 1,5a Pon: GPON
wielkość paczki: 28 * 15 * 5,5 cm
High Light:

4 porty FTTH GPON ONU

,

3FE OEM Gpon onu

,

BT Pon FTTH GPON ONU

BT-601GB 4 port 1ge 3fe wifi tel ftth ont obsługuje OEM Gpon onu

 

Opis produktu:

BT-601GB model ONU to terminal użytkownika opracowany niezależnie przez BTPT zgodnie z takim zapleczem przemysłowym, posiada wbudowaną funkcję przełączania dwuwarstwowego oraz funkcję routingu trójwarstwowego.Dzięki zwartej konstrukcji i niewielkiemu wyglądowi jest to rodzaj optycznej jednostki sieciowej FTTH GPON o wysokiej wydajności i niskim zużyciu energii, która jest bardzo odpowiednia dla wymagań aplikacji różnych usług danych w scenariuszach sieci FTTH różnych operatorów.
 

Cechy:

 

Parametr produktu:

 

Sprzęt komputerowy Specyfikacje
Rozmiar (L * W * H)165 mm (dł.) * 162 mm (szer.) * 28 mm (wys.)
Dostęp do sygnału optycznego1 * GPON
Interfejs użytkownika

1GE + 3FE + VOIP + 2.4G WLAN + 1USB

Lub 4FE + VOIP + 2.4G WLAN + 1USB

KontrolkaZASILANIE / WPS / WLAN / USB / LAN1 / LAN2 / LAN3 / LAN4 / TEL / INTERNET / LOS / PON
PrzyciskPrzycisk wyłącznika zasilania, przycisk resetowania, przycisk WLAN, przycisk WPS
Waga300g
Wejście zasilacza100 V ~ 240 V AC, 50 Hz ~ 60 Hz
Wymagania dotyczące zasilania12 V DC, 1,5 A.
Pobór energii<10w
Temperatura pracy-10 ° C ~ + 45 ° C
Wilgotność otoczenia5% ~ 95% (bez kondensacji)
PON janterface
Typ modułuSFP klasy B + SC / PC
Robocza długość falido 1310nm, w dół 1490nm
Wartość mocy optycznej TX0,5 ~ 4 dBm
Wartość mocy optycznej RX

Czułość odbiornika: -27dBm

Moc optyczna przeciążenia: -8dBm

Odległość transmisji0 ~ 20 km
Prędkość przesyłu danychŁącze w górę 1,244 Gb / s, łącze w dół 2,488 Gb / s
Interfejs Ethernet
Typ interfejsuRJ45
Parametry interfejsu1 * 10/100 / 1000Mbps i 3 * 10 / 100Mbps lub 4 * 10 / 100Mbps auto-adaptacyjne interfejsy Ethernet
Bezprzewodowy
Tryb pracyIEEE 802.11 b / g / n
Wzór antenyZewnętrzna antena zewnętrzna 2T2R
Zysk anteny5dBi
Szerokość pasma bezprzewodowegoObsługa 20 MHz / 40 MHz
Szybkość interfejsuMaksymalna prędkość 300 Mb / s
SSIDObsługiwane są do 4 transmisji SSID
GARNKI berło
Typ interfejsu1 * RJ11
Umowa głosowałyk
KodekiG.711 / G.723 / G.726 / G.729
Protokół układu scalonegoObowiązuje protokół Gr-909

 
BT-601GB jest zaprojektowany jako HGU (Home Gateway Unit) w różnych rozwiązaniach FTTH.Aplikacja FTTH klasy operatorskiej zapewnia dostęp do różnych usług.
BT-601GB jest oparty na dojrzałej i stabilnej, ekonomicznej technologii XPON.
BT-601GB charakteryzuje się wysoką niezawodnością, łatwym zarządzaniem, elastycznością konfiguracji i dobrą jakością usług, co gwarantuje spełnienie parametrów technicznych standardu EPON standardu China Telecom CTC3.0 i standardu GPON ITU-TG.984.X
 

Zapytanie ofertowe:

1.Czy mogę otrzymać próbkę za darmo?
Tak, musisz złożyć nam zamówienie próbne, a my zmniejszymy od następnego zamówienia.
2. skąd mam wiedzieć, że twoje produkty są oryginalne i zupełnie nowe?
Gwarantujemy, że produkty naszej firmy są oryginalne i fabrycznie nowe.
Jesteśmy kluczowym dystrybutorem Huawei, ZTE, Fiberhome, którzy otrzymują od nich specjalną ofertę i wsparcie techniczne.Każdy model ma numer S / N, a po wysyłce wyślemy Ci listę S / N.Możesz potwierdzić u producenta.
Otrzymasz konkurencyjną cenę i profesjonalne wsparcie techniczne.
3. czy możesz zaprojektować dla nas?
Tak, możemy wykonać dla Ciebie grafikę, w tym drukowanie, logo itp., Jeśli dostarczysz nam treść i powiesz nam, gdzie umieścić.
4. jak możemy złożyć zamówienie?
Potwierdź PI - Otrzymałem depozyt - Zorganizuj produkcję / dostawę
Po uzgodnieniu parametrów produktu wystawimy fakturę proforma do potwierdzenia.Po otrzymaniu zaliczki (zaliczki) zorganizujemy produkcję i dostawę.
Jeśli masz własnego spedytora, użyjemy Twojego spedytora do dostawy towarów.jeśli nie, to kiedy towary dotarły do ​​portu docelowego, musisz znaleźć spedytora, który pomoże ci usunąć zwyczaj.
5. co z wysyłką?
W przypadku małych zamówień wyślemy towar za pośrednictwem International Express, takiego jak HK Fedex, DHL, TNT lub UPS.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje około 7 dni roboczych.Jeśli duża ilość zostanie wysłana transportem morskim, dotarcie na miejsce zajmuje miesiąc.Jeśli jesteś urgnet, możesz wybrać wysyłkę drogą lotniczą, ale opłata za fracht będzie droższa.
6. jakie są zalety Twoich produktów?
A. Dobra jakość i konkurencyjne ceny.
B. Ścisła kontrola jakości podczas produkcji.
C. Profesjonalna praca zespołowa, od projektowania, rozwoju, produkcji, montażu, pakowania i wysyłki.
D. Dobra obsługa posprzedażna.Można zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne online.Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z towarem pomożemy rozwiązać problem lub zapewnimy wymianę towaru.

BT Pon 4 port 1GE 3FE WIFI TEL FTTH GPON ONU 0BT Pon 4 port 1GE 3FE WIFI TEL FTTH GPON ONU 1BT Pon 4 port 1GE 3FE WIFI TEL FTTH GPON ONU 2

Szczegóły kontaktu
BT-PON

WhatsApp : +8617710557797