Opancerzony kabel krosowy GPON

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: guangdong
Nazwa handlowa: BT-PON
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: LC-SC UPC
Minimalne zamówienie: 100
Możliwość Supply: 10000 jednostek / jednostek na miesiąc
uszczelka: pakiet, ploybag, karton Numer modelu: SC / UPC-SC / UPC SM
Miejsce pochodzenia: Chiny utrata wtrąceniowa: ≤0,3dB
Connetcor: SC / APC do SC / APC Długość fali: 1310 nm lub 1550 nm
Rodzaj włókna: Tryb pojedynczy 9 ​​/ 125um Rodzaj: Rozwiązania FTTx
High Light:

Opancerzony kabel krosowy GPON

,

krosowy kabel światłowodowy GPON

,

opancerzony kabel krosowy 3M

3-metrowy kabel światłowodowy PATCH CORD ZBROJONY PATCH CORD GPON PATCH CORD

 

Opis produktu:

Patchcord światłowodowy był szeroko stosowany we wszelkiego rodzaju rozwiązaniach sieci optycznych, takich jak Security, WAN, LAN, CATV, FTTX, Test Equipment.

 

Cechy:

 

Parametr produktu:

 

Rodzaj kabla Simplex, Duplex Ziocord lub Multi-core
Styl złącza SC, FC, ST, LC
Typ interfejsu polskiego lub okuciowego PC, UPC, APC
Średnica kabla 0,9 mm, 1,2 mm, 1,6 mm, 8 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
Zewnętrzna kurtka PVC / LSZH
Kolor kurtki SM Żółty | OM1, OM2 Pomarańczowy |Biały
Trwałość 500 cykli (maks. Wzrost o 0,2 dB).1000 cykli wykonanych / dobranych
Temperatura pracy -20 ℃ do + 70 ℃ / + 85 ℃ (opancerzona)
Temperatura przechowywania -40 ℃ do + 85 ℃

 

Zapytanie ofertowe:

1.Czy mogę otrzymać próbkę za darmo?
Tak, musisz złożyć nam zamówienie próbne, a my zmniejszymy od następnego zamówienia.
2. skąd mam wiedzieć, że twoje produkty są oryginalne i zupełnie nowe?
Gwarantujemy, że produkty naszej firmy są oryginalne i fabrycznie nowe.
Jesteśmy kluczowym dystrybutorem Huawei, ZTE, Fiberhome, którzy otrzymują od nich specjalną ofertę i wsparcie techniczne.Każdy model ma numer S / N, a po wysyłce wyślemy Ci listę S / N.Możesz potwierdzić u producenta.
Otrzymasz konkurencyjną cenę i profesjonalne wsparcie techniczne.
3. czy możesz zaprojektować dla nas?
Tak, możemy wykonać dla Ciebie grafikę, w tym drukowanie, logo itp., Jeśli dostarczysz nam treść i powiesz nam, gdzie umieścić.
4. jak możemy złożyć zamówienie?
Potwierdź PI - Otrzymałem depozyt - Zorganizuj produkcję / dostawę
Po uzgodnieniu parametrów produktu wystawimy fakturę proforma do potwierdzenia.Po otrzymaniu zaliczki (zaliczki) zorganizujemy produkcję i dostawę.
Jeśli masz własnego spedytora, użyjemy Twojego spedytora do dostawy towarów.jeśli nie, to kiedy towary dotarły do ​​portu docelowego, musisz znaleźć spedytora, który pomoże ci usunąć zwyczaj.
5. co z wysyłką?
W przypadku małych zamówień wyślemy towar za pośrednictwem International Express, takiego jak HK Fedex, DHL, TNT lub UPS.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje około 7 dni roboczych.Jeśli duża ilość zostanie wysłana transportem morskim, dotarcie na miejsce zajmuje miesiąc.Jeśli jesteś urgnet, możesz wybrać wysyłkę drogą lotniczą, ale opłata za fracht będzie droższa.
6. jakie są zalety Twoich produktów?
A. Dobra jakość i konkurencyjne ceny.
B. Ścisła kontrola jakości podczas produkcji.
C. Profesjonalna praca zespołowa, od projektowania, rozwoju, produkcji, montażu, pakowania i wysyłki.
D. Dobra obsługa posprzedażna.Można zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne online.Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów z towarem pomożemy rozwiązać problem lub zapewnimy wymianę towaru.

Opancerzony kabel krosowy GPON 0Opancerzony kabel krosowy GPON 1Opancerzony kabel krosowy GPON 2

Szczegóły kontaktu
BT-PON

Numer telefonu : +8617710557797

WhatsApp : +8617710557797